Нюкасъл – Арсенал

Нюкасъл – Арсенал

Начало: 05 фефруари 11, 17:00 ч. / Англия, Висша лига

Големи коефициенти от bet365.com

На „Сейнт Джеймс Парк“  Нюкясъл приема Арсенал в поредния кръг от английската висша лига.

Домакините

Те се завърнаха в елита този сезон и нещата са горе долу добре за тях. Искам да кажа че  едва ли ще могат да се преборят за предните позиции,но от друга страна шанса да изпаднат също е малък. Те заемат 9 място с 30 точки. Отбора загуби  един от най-важните си футболисти Анди Керъл който бе привлечен от Ливърпул,но за сметка на това при тях дойде Стивън Айлънд от Астън Вила.

Гостите

Арсенал пък се представят чудесно до момента. Намират се на 2 място с 49 точки и са във серия от победи в последните си 6 мача.  Имат контузени играчи,но също има кой да ги замести. През зимния трансферен прозорец топчиите не направиха никакво движение.

Формата на двата отбора е ясна. Арсенал са на 5 точки от Манчестър и трябва да ги гонят ако искат да са по-близко да купата. Нямат право на грешки. От друга страна домакините също имат доста сериозни играчи в състава си и със сигурност няма да им е лесно на гостите,но въпреки това очаквам доста бурен мач с голове и победа за Арсенал.

Прогноза: 2 при коеф. 1.80 от bet365.com

Програма Франция лига 1

Програма на Франция – Лига 1 за сезон 10/11

Кръг 1
07.08 |21:00 -Toulouse-Brest
07.08 |21:00 -Sochaux-Arles
07.08 |21:00 -Rennes-Lille
07.08 |21:00 -Paris Saint Germain-Saint Etienne
07.08 |21:00 -Nice-Valenciennes
07.08 |21:00 -Marseille-Caen
07.08 |21:00 -Lyon-Monaco
07.08 |21:00 -Lens-Nancy
07.08 |21:00 -Auxerre-Lorient
08.08 |21:00 -Montpellier-Bordeaux

Кръг 2
14.08 |21:00 – Valenciennes-Marseille
14.08 |21:00 – Saint Etienne-Sochaux
14.08 |21:00 – Nancy – Rennes
14.08 |21:00 – Monaco – Montpellier
14.08 |21:00 – Lorient – Nice
14.08 |21:00 – Lille – Paris Saint Germain
14.08 |21:00 – Caen – Lyon
14.08 |21:00 – Brest – Auxerre
14.08 |21:00 -Bordeaux – Toulouse
14.08 |21:00 -Arles – Lens

Кръг 3
21.08 |21:00 – Toulouse – Arles
21.08 |21:00 – Rennes – Saint Etienne
21.08 |21:00 – Nice – Nancy
21.08 |21:00 – Montpellier – Caen
21.08 |21:00 – Marseille – Lorient
21.08 |21:00 – Lyon – Brest
21.08 |21:00 – Lens – Monaco
21.08 |21:00 -Auxerre – Valenciennes
21.08 |21:00 – Sochaux – Lille
21.08 |21:00 – Paris Saint Germain – Bordeaux

Кръг 4
28.08. |21:00 – Valenciennes – Montpellier
28.08. |21:00 – Saint Etienne – Lens
28.08. |21:00 – Nancy – Toulouse
28.08. |21:00 – Monaco – Auxerre
28.08. |21:00 -Lorient – Lyon
28.08. |21:00 – Caen – Brest
28.08. |21:00 – Arles – Rennes
29.08. |21:00 – Sochaux – Paris Saint Germain
29.08. |21:00 – Lille – Nice
29.08. |21:00 – Bordeaux – Marseille

Кръг 5
11.09 |21:00 – Toulouse – Saint Etienne
11.09 |21:00 – Rennes – Sochaux
11.09 |21:00 – Paris Saint Germain – Arles
11.09 |21:00 – Nice – Bordeaux
11.09 |21:00 -Montpellier – Nancy
11.09 |21:00 – Marseille – Monaco
11.09 |21:00 – Lyon – Valenciennes
11.09 |21:00 – Lens – Lille
11.09 |21:00 – Brest – Lorient
11.09 |21:00 – Auxerre – Caen

Кръг 6
18.09 |21:00 – Valenciennes – Lens
18.09 |21:00 – Sochaux – Nice
18.09 |21:00 – Saint Etienne – Montpellier
18.09 |21:00 – Paris Saint Germain – Rennes
18.09 |21:00 – Nancy – Brest
18.09 |21:00 – Monaco – Toulouse
18.09 |21:00 – Lorient – Caen
18.09 |21:00 – Lille – Auxerre
18.09 |21:00 – Arles – Marseille
19.09 |21:00 – Bordeaux – Lyon

Кръг 7
25.09 |21:00 – Toulouse – Lille
25.09 |21:00 – Nice – Rennes
25.09 |21:00 – Montpellier – Arles
25.09 |21:00 – Marseille – Sochaux
25.09 |21:00 – Lyon – Saint Etienne
25.09 |21:00 – Lorient – Monaco
25.09 |21:00 – Lens – Paris Saint Germain
25.09 |21:00 – Caen – Bordeaux
25.09 |21:00 – Brest – Valenciennes
25.09 |21:00 – Auxerre – Nancy

Кръг 8

02.10 |21:00 – Valenciennes – Caen
02.10 |21:00 – Sochaux – Lens
02.10 |21:00 – Saint Etienne – Marseille
02.10 |21:00 – Rennes – Toulouse
02.10 |21:00 – Paris Saint Germain – Nice
02.10 |21:00 – Nancy – Lyon
02.10 |21:00 – Monaco – Brest
02.10 |21:00 – Lille – Montpellier
02.10 |21:00 – Bordeaux – Lorient
02.10 |21:00 – Arles – Auxerre

Кръг 9

16.10 |21:00 – Toulouse – Paris Saint Germain
16.10 |21:00 – Nice – Saint Etienne
16.10 |21:00 – Montpellier – Sochaux
16.10 |21:00 – Marseille – Nancy
16.10 |21:00 – Lyon – Lille
16.10 |21:00 – Lorient – Valenciennes
16.10 |21:00 – Lens – Rennes
16.10 |21:00 – Caen – Monaco
16.10 |21:00 – Brest – Arles
16.10 |21:00 – Auxerre – Bordeaux

Кръг 10

23.10 |21:00 – Sochaux – Toulouse
23.10 |21:00 – Saint Etienne – Caen
23.10 |21:00 – Rennes – Montpellier
23.10 |21:00 – Paris Saint Germain – Auxerre
23.10 |21:00 – Nancy – Lorient
23.10 |21:00 – Monaco – Valenciennes
23.10 |21:00 – Lille – Marseille
23.10 |21:00 – Lens – Nice
23.10 |21:00 – Bordeaux – Brest
23.10 |21:00 – Arles – Lyon

Кръг 11

30.10 |21:00 – Valenciennes – Lille
30.10 |21:00 – Toulouse – Lens
30.10 |21:00 – Montpellier – Paris Saint Germain
30.10 |21:00 – Monaco – Bordeaux
30.10 |21:00 – Marseille – Rennes
30.10 |21:00 – Lyon – Sochaux
30.10 |21:00 – Lorient – Arles
30.10 |21:00 – Caen – Nancy
30.10 |21:00 – Brest – Saint Etienne
30.10 |21:00 – Auxerre – Nice

Кръг 12

06.11 |21:00  – Sochaux – Auxerre
06.11 |21:00  – Saint Etienne – Lorient
06.11 |21:00  – Rennes – Lyon
06.11 |21:00  – Nice – Toulouse
06.11 |21:00  – Nancy – Monaco
06.11 |21:00  – Lille – Brest
06.11 |21:00  – Lens – Montpellier
06.11 |21:00  – Bordeaux – Valenciennes
06.11 |21:00  – Arles – Caen
06.11 |21:00  – Paris Saint Germain – Marseille

Кръг 13

13.11 |21:00 – Valenciennes – Saint Etienne
13.11 |21:00 – Montpellier – Toulouse
13.11 |21:00 – Monaco – Arles
13.11 |21:00 – Marseille – Lens
13.11 |21:00 – Lyon – Nice
13.11 |21:00 – Lorient – Paris Saint Germain
13.11 |21:00 – Caen – Lille
13.11 |21:00 – Brest – Sochaux
13.11 |21:00 – Bordeaux – Nancy
13.11 |21:00 – Auxerre – Rennes

Кръг 14

20.11 |21:00 – Toulouse – Marseille
20.11 |21:00 – Sochaux – Lorient
20.11 |21:00 – Saint Etienne – Auxerre
20.11 |21:00 – Rennes – Brest
20.11 |21:00 – Paris Saint Germain – Caen
20.11 |21:00 – Nice – Montpellier
20.11 |21:00 – Nancy – Valenciennes
20.11 |21:00 – Lille – Monaco
20.11 |21:00 – Lens – Lyon
20.11 |21:00 – Arles – Bordeaux

Кръг 15

27.11 |21:00 – Valenciennes – Arles
27.11 |21:00 – Nancy – Saint Etienne
27.11 |21:00 – Monaco – Nice
27.11 |21:00 – Marseille – Montpellier
27.11 |21:00 – Lorient – Rennes
27.11 |21:00 – Caen – Sochaux
27.11 |21:00 – Brest – Lens
27.11 |21:00 – Bordeaux – Lille
27.11 |21:00 – Auxerre – Toulouse
27.11 |21:00 – Lyon – Paris Saint Germain

Кръг 16

04.12 |21:00 – Toulouse – Caen
04.12 |21:00 – Sochaux – Valenciennes
04.12 |21:00 – Saint Etienne – Bordeaux
04.12 |21:00 – Rennes – Monaco
04.12 |21:00 – Paris Saint Germain – Brest
04.12 |21:00 – Nice – Marseille
04.12 |21:00 – Montpellier – Lyon
04.12 |21:00 – Lille – Lorient
04.12 |21:00 – Lens – Auxerre
04.12 |21:00 – Arles – Nancy

Кръг 17

11.12 |21:00 – Valenciennes – Paris Saint Germain
11.12 |21:00 – Nancy – Sochaux
11.12 |21:00 – Monaco – Saint Etienne
11.12 |21:00 – Lyon – Toulouse
11.12 |21:00 – Lorient – Lens
11.12 |21:00 – Caen – Nice
11.12 |21:00 – Brest – Montpellier
11.12 |21:00 – Bordeaux – Rennes
11.12 |21:00 – Auxerre – Marseille
11.12 |21:00 – Arles – Lille

Кръг 18
18.12 |21:00 – Toulouse – Lorient
18.12 |21:00 – Sochaux – Bordeaux
18.12 |21:00 – Saint Etienne – Arles
18.12 |21:00 – Rennes – Valenciennes
18.12 |21:00 – Paris Saint Germain – Monaco
18.12 |21:00 – Nice – Brest
18.12 |21:00 – Montpellier – Auxerre
18.12 |21:00 – Lille – Nancy
18.12 |21:00 – Lens – Caen
18.12 |21:00 – Marseille – Lyon

Кръг 19
22.12 |21:00 – Valenciennes – Toulouse
22.12 |21:00 – Nancy – Paris Saint Germain
22.12 |21:00 – Monaco – Sochaux
22.12 |21:00 – Lyon – Auxerre
22.12 |21:00 – Lorient – Montpellier
22.12 |21:00 – Lille – Saint Etienne
22.12 |21:00 – Caen – Rennes
22.12 |21:00 – Brest – Marseille
22.12 |21:00 – Bordeaux – Lens
22.12 |21:00 – Arles – Nice

Кръг 20
15.01 |21:00 – Toulouse – Nancy
15.01 |21:00 – Rennes – Arles
15.01 |21:00 – Paris Saint Germain – Sochaux
15.01 |21:00 – Nice – Lille
15.01 |21:00 – Montpellier – Valenciennes
15.01 |21:00 – Marseille – Bordeaux
15.01 |21:00 – Lyon – Lorient
15.01 |21:00 – Lens – Saint Etienne
15.01 |21:00 – Brest – Caen
15.01 |21:00 – Auxerre – Monaco

Кръг 21
29.01 |21:00 – Valenciennes – Lyon
29.01 |21:00 – Sochaux – Rennes
29.01 |21:00 – Saint Etienne – Toulouse
29.01 |21:00 – Nancy – Montpellier
29.01 |21:00 – Monaco – Marseille
29.01 |21:00 – Lorient – Brest
29.01 |21:00 – Lille – Lens
29.01 |21:00 – Caen – Auxerre
29.01 |21:00 – Bordeaux – Nice
29.01 |21:00 – Arles – Paris Saint Germain

Кръг 22
05.02 |21:00 – Toulouse – Monaco
05.02 |21:00 -Rennes-Paris Saint Germain
05.02 |21:00 – Nice – Sochaux
05.02 |21:00 – Montpellier – Saint Etienne
05.02 |21:00 – Marseille – Arles
05.02 |21:00 – Lyon – Bordeaux
05.02 |21:00 – Lens – Valenciennes
05.02 |21:00 – Caen – Lorient
05.02 |21:00 – Brest – Nancy
05.02 |21:00 – Auxerre – Lille

Кръг 23
12.02 |21:00 – Valenciennes – Brest
12.02 |21:00 – Sochaux – Marseille
12.02 |21:00 – Saint Etienne – Lyon
12.02 |21:00 – Rennes – Nice
12.02 |21:00 – Paris Saint Germain – Lens
12.02 |21:00 – Nancy – Auxerre
12.02 |21:00 – Monaco – Lorient
12.02 |21:00 – Lille – Toulouse
12.02 |21:00 – Bordeaux – Caen
12.02 |21:00 – Arles – Montpellier

Кръг 24
19.02 |21:00 – Toulouse – Rennes
19.02 |21:00 – Nice – Paris Saint Germain
19.02 |21:00 – Montpellier – Lille
19.02 |21:00 – Marseille – Saint Etienne
19.02 |21:00 – Lyon – Nancy
19.02 |21:00 – Lorient – Bordeaux
19.02 |21:00 – Lens – Sochaux
19.02 |21:00 – Caen – Valenciennes
19.02 |21:00 -Brest – Monaco
19.02 |21:00 – Auxerre – Arles

Кръг 25
26.02 |21:00 – Valenciennes – Lorient
26.02 |21:00 – Sochaux – Montpellier
26.02 |21:00 – Saint Etienne – Nice
26.02 |21:00 – Rennes – Lens
26.02 |21:00 – Paris Saint Germain – Toulouse
26.02 |21:00 – Nancy – Marseille
26.02 |21:00 – Monaco – Caen
26.02 |21:00 – Lille – Lyon
26.02 |21:00 – Bordeaux – Auxerre
26.02 |21:00 – Arles – Brest

Кръг 26
05.03 |21:00 – Valenciennes – Monaco
05.03 |21:00 – Toulouse – Sochaux
05.03 |21:00 – Nice – Lens
05.03 |21:00 – Montpellier – Rennes
05.03 |21:00 – Marseille – Lille
05.03 |21:00 – Lyon – Arles
05.03 |21:00 – Lorient – Nancy
05.03 |21:00 – Caen – Saint Etienne
05.03 |21:00 – Brest – Bordeaux
05.03 |21:00 – Auxerre – Paris Saint Germain

Кръг 27
12.03 |21:00 – Sochaux – Lyon
12.03 |21:00 – Saint Etienne – Brest
12.03 |21:00 – Rennes – Marseille
12.03 |21:00 – Paris Saint Germain – Montpellier
12.03 |21:00 – Nice – Auxerre
12.03 |21:00 – Nancy – Caen
12.03 |21:00 – Lille – Valenciennes
12.03 |21:00 – Lens – Toulouse
12.03 |21:00 – Bordeaux – Monaco
12.03 |21:00 – Arles – Lorient

Кръг 28
19.03 |21:00 – Valenciennes – Bordeaux
19.03 |21:00 – Toulouse – Nice
19.03 |21:00 – Montpellier – Lens
19.03 |21:00 – Monaco – Nancy
19.03 |21:00 – Marseille – Paris Saint Germain
19.03 |21:00 – Lyon – Rennes
19.03 |21:00 – Lorient – Saint Etienne
19.03 |21:00 – Caen – Arles
19.03 |21:00 – Brest – Lille
19.03 |21:00 – Auxerre – Sochaux

Кръг 29
02.04 |21:00 – Toulouse – Montpellier
02.04 |21:00 – Sochaux – Brest
02.04 |21:00 – Saint Etienne – Valenciennes
02.04 |21:00 – Rennes – Auxerre
02.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Lorient
02.04 |21:00 – Nice – Lyon
02.04 |21:00 – Nancy – Bordeaux
02.04 |21:00 – Lille – Caen
02.04 |21:00 – Lens – Marseille
02.04 |21:00 – Arles – Monaco

Кръг 30
09.04 |21:00 – Valenciennes – Nancy
09.04 |21:00 – Montpellier – Nice
09.04 |21:00 – Monaco – Lille
09.04 |21:00 – Marseille – Toulouse
09.04 |21:00 – Lyon – Lens
09.04 |21:00 – Lorient – Sochaux
09.04 |21:00 – Caen – Paris Saint Germain
09.04 |21:00 – Brest – Rennes
09.04 |21:00 – Bordeaux – Arles
09.04 |21:00 – Auxerre – Saint Etienne

Кръг 31
16.04 |21:00 – Toulouse – Auxerre
16.04 |21:00 – Sochaux – Caen
16.04 |21:00 – Saint Etienne – Nancy
16.04 |21:00 – Rennes – Lorient
16.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Lyon
16.04 |21:00 – Nice – Monaco
16.04 |21:00 – Montpellier – Marseille
16.04 |21:00 – Lille – Bordeaux
16.04 |21:00 – Lens – Brest
16.04 |21:00 – Arles – Valenciennes

Кръг 32
24.02 |21:00 – Valenciennes – Sochaux
24.02 |21:00 – Nancy – Arles
24.02 |21:00 – Monaco – Rennes
24.02 |21:00 – Marseille – Nice
24.02 |21:00 – Lyon – Montpellier
24.02 |21:00 – Lorient – Lille
24.02 |21:00 – Caen – Toulouse
24.02 |21:00 – Brest – Paris Saint Germain
24.02 |21:00 – Bordeaux – Saint Etienne
24.02 |21:00 – Auxerre – Lens

Кръг 33
30.04 |21:00 – Toulouse – Lyon
30.04 |21:00 – Sochaux – Nancy
30.04 |21:00 – Saint Etienne – Monaco
30.04 |21:00 – Rennes – Bordeaux
30.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Valenciennes
30.04 |21:00 – Nice – Caen
30.04 |21:00 – Montpellier – Brest
30.04 |21:00 – Marseille – Auxerre
30.04 |21:00 – Lille – Arles
30.04 |21:00 – Lens – Lorient

Кръг 34
07.05 |21:00 – Valenciennes – Rennes
07.05 |21:00 – Nancy – Lille
07.05 |21:00 – Monaco – Paris Saint Germain
07.05 |21:00 – Lyon – Marseille
07.05 |21:00 – Lorient – Toulouse
07.05 |21:00 – Caen – Lens
07.05 |21:00 – Brest – Nice
07.05 |21:00 – Bordeaux – Sochaux
07.05 |21:00 – Auxerre – Montpellier
07.05 |21:00 – Arles – Saint Etienne

Кръг 35
11.05 |21:00 – Toulouse – Valenciennes
11.05 |21:00 – Sochaux – Monaco
11.05 |21:00 – Saint Etienne – Lille
11.05 |21:00 – Rennes – Caen
11.05 |21:00 – Paris Saint Germain – Nancy
11.05 |21:00 – Nice – Arles
11.05 |21:00 – Montpellier – Lorient
11.05 |21:00 – Marseille – Brest
11.05 |21:00 – Lens – Bordeaux
11.05 |21:00 – Auxerre – Lyon

Кръг 36
15.05 |21:00 – Valenciennes – Auxerre
15.05 |21:00 – Saint Etienne – Rennes
15.05 |21:00 – Nancy – Nice
15.05 |21:00 – Monaco – Lens
15.05 |21:00 – Lorient – Marseille
15.05 |21:00 – Lille – Sochaux
15.05 |21:00 – Caen – Montpellier
15.05 |21:00 – Brest – Lyon
15.05 |21:00 – Bordeaux – Paris Saint Germain
15.05 |21:00 – Arles – Toulouse

Кръг 37
21.05 |21:00 – Toulouse – Bordeaux
21.05 |21:00 – Sochaux – Saint Etienne
21.05 |21:00 – Rennes – Nancy
21.05 |21:00 – Paris Saint Germain – Lille
21.05 |21:00 – Nice – Lorient
21.05 |21:00 – Montpellier – Monaco
21.05 |21:00 – Marseille – Valenciennes
21.05 |21:00 – Lyon – Caen
21.05 |21:00 – Lens – Arles
21.05 |21:00 – Auxerre – Brest

Кръг 38
29.05 |21:00 – Valenciennes – Nice
29.05 |21:00 – Saint Etienne – Paris Saint Germain
29.05 |21:00 – Nancy – Lens
29.05 |21:00 – Monaco – Lyon
29.05 |21:00 – Lorient – Auxerre
29.05 |21:00 – Lille – Rennes
29.05 |21:00 – Caen – Marseille
29.05 |21:00 – Brest – Toulouse
29.05 |21:00 – Bordeaux – Montpellier
29.05 |21:00 – Arles – Sochaux

Програма Бундеслига 10/11

Програма на Бундеслига на сезон 10/11

Ето че дойде ред да ви покажем и програмата на германското първенство – Бундес лига. Очакваме пак да ни предоставят един интересен сезон,както миналия с изненади и много голове.

20.08 | 21:30 – Bayern Munchen – Wolfsburg
21.08 | 16:30 – Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
21.08 | 16:30 – Mainz 05 – VfB Stuttgart
21.08 | 16:30 – Hamburger SV – Schalke 04
21.08 | 16:30 – Hannover 96 – Eintracht Frankfurt
21.08 | 16:30 – Freiburg – St.Pauli
21.08 | 16:30 – FC Koln – Kaiserslautern
21.08 | 16:30 – Borussia Monchengladbach – Nurnberg
21.08 | 16:30 – Hoffenheim – Werder Bremen
28.08 | 16:30 – St.Pauli – Hoffenheim

28.08 | 16:30 – Kaiserslautern – Bayern Munchen
28.08 | 16:30 – Nurnberg – Freiburg
28.08 | 16:30 – Eintracht Frankfurt – Hamburger
28.08 | 16:30 – Wolfsburg – Mainz 05
28.08 | 16:30 – Stuttgart – Borussia Dortmund
28.08 | 16:30 – Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach
28.08 | 16:30 – Werder Bremen – Koln
28.08 | 16:30 – Schalke – Hannover
28.08 | 16:30 – Hannover – Bayer Leverkusen –
28.08 | 16:30 – Freiburg – Stuttgart

11.09 | 16:30 – Koln – St.Pauli
11.09 | 16:30 – Borussia Monchengladbach – Eintracht Frankfurt
11.09 | 16:30 – Hoffenheim – Schalke
11.09 | 16:30 – Mainz – Kaiserslautern
11.09 | 16:30 – Hamburger – Nurnberg
11.09 | 16:30 – Borussia Dortmund – Wolfsburg
11.09 | 16:30 – Bayern Munchen – Werder Bremen
18.09 | 16:30 – St.Pauli – Hamburger
18.09 | 16:30 – Kaiserslautern – Hoffenheim
18.09 | 16:30 – Eintracht Frankfurt – Freiburg 

18.09 | 16:30 – Wolfsburg – Hannover
18.09 | 16:30 – Stuttgart – Borussia Monchengladbach
18.09 | 16:30 – Bayer Leverkusen – Nurnberg
18.09 | 16:30 – Werder Bremen – Mainz
18.09 | 16:30 – Schalke – Borussia Dortmund
18.09 | 16:30 – Bayern Munchen – Koln
22.09 | 16:30 – Nurnberg – Stuttgart
22.09 | 16:30 – Hannover – Werder Bremen
22.09 | 16:30 – Freiburg – Schalke
22.09 | 16:30 – Borussia Monchengladbach – St.Pauli

22.09 | 21:00 – Hoffenheim – Bayern Munchen
22.09 | 21:00 – Mainz – Koln
22.09 | 21:00 – Hamburger – Wolfsburg
22.09 | 21:00 – Borussia Dortmund – Kaiserslautern
22.09 | 21:00 -Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt
25.09 | 16:30 – St.Pauli – Borussia Dortmund
25.09 | 16:30 – Kaiserslautern – Hannover
25.09 | 16:30 – Koln – Hoffenheim
25.09 | 16:30 – Eintracht Frankfur – Nurnberg
25.09 | 16:30 – Wolfsburg – Freiburg –

25.09 | 16:30 | – VfB Stuttgart -Bayer Leverkusen
25.09 | 16:30 | -Werder Bremen – Hamburger SV
25.09 | 16:30 | -Schalke 04 – Borussia Monchengladbach
25.09 | 16:30 | -Bayern Munchen – Mainz 05
02.10 | 16:30 | -Nurnberg – Schalke 04
02.10 | 16:30 | – Hannover 96 – St.Pauli
02.10 | 16:30 | -Freiburg – FC Koln
02.10 | 16:30 | -Borussia Monchengladbach – Wolfsburg
02.10 | 16:30 | – Mainz 05 – Hoffenheim
02.10 | 16:30 | – Hamburger SV – Kaiserslautern

02.10 | 16:30 | -VfB Stuttgart – Еintracht Frankfurt
02.10 | 16:30 | -Borussia Dortmund – Bayern Munchen
02.10 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Werder Bremen
16.10 | 16:30 | -St.Pauli – Nurnberg
16.10 | 16:30 | -Kaiserslautern – Eintracht Frankfurt
16.10 | 16:30 | -FC Koln – Borussia Dortmund
16.10 | 16:30 | -Hoffenheim – Borussia Monchengladbach
16.10 | 16:30 | -Mainz 05 -Hamburger SV
16.10 | 16:30 | -Wolfsburg – Bayer Leverkusen
16.10 | 16:30 | -Werder Bremen -Freiburg

16.10 | 16:30 | – Schalke 04 – VfB Stuttgart
16.10 | 16:30 | -Bayern Munchen – Hannover 96
23.10 | 16:30 | -Nurnberg – Wolfsburg
23.10 | 16:30 | -Hannover 96 – FC Koln
23.10 | 16:30 | – Freiburg – Kaiserslautern
23.10 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Werder Bremen
23.10 | 16:30 | -Eintracht Frankfurt – Schalke 04
23.10 | 16:30 | -Hamburger SV – Bayern Munchen
23.10 | 16:30 | -VfB Stuttgart – St.Pauli
23.10 | 16:30 | -Borussia Dortmund – Hoffenheim

23.10 | 16:30 | -Bayer Leverkusen – Mainz 05
30.10 | 16:30 | -St.Pauli – Eintracht Frankfurt
30.10 | 16:30 | -Kaiserslautern – Borussia Monchengladbach
30.10 | 16:30 | -FC Koln – Hamburger SV
30.10 | 16:30 | -Hoffenheim-Hannover 96
30.10 | 16:30 | -Mainz 05 – Borussia Dortmund
30.10 | 16:30 | -Wolfsburg – VfB Stuttgart
30.10 | 16:30 | -Werder Bremen – Nurnberg
30.10 | 16:30 | -Schalke 04 – Bayer Leverkusen
30.10 | 16:30 | -Bayern Munchen – Freiburg

06.11 | 16:30 | -Nurnberg – FC Koln
06.11 | 16:30 | -Hannover 96 – Borussia Dortmund
06.11 | 16:30 | -Freiburg – Mainz 05
06.11 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach-Bayern Munchen
06.11 | 16:30 | -Eintracht Frankfurt – Wolfsburg
06.11 | 16:30 | -Hamburger SV – Hoffenheim
06.11 | 16:30 | -VfB Stuttgart – Werder Bremen
06.11 | 16:30 | -Bayer Leverkusen – Kaiserslautern
06.11 | 16:30 | -Schalke 04 – St.Pauli
13.11 | 16:30 | -St.Pauli – Bayer Leverkusen

13.11 | 16:30 | – Kaiserslautern – VfB Stuttgart
13.11 | 16:30 | – FC Koln – Borussia Monchengladbach
13.11 | 16:30 | – Hoffenheim – Freiburg
13.11 | 16:30 | -Mainz 05 – Hannover 96
13.11 | 16:30 | -Wolfsburg – Schalke 04
13.11 | 16:30 | Borussia Dortmund – Hamburger SV
13.11 | 16:30 | – Werder Bremen – Eintracht Frankfurt
13.11 | 16:30 | -Bayern Munchen – Nurnberg
20.11 | 16:30 | -St.Pauli – Wolfsburg
20.11 | 16:30 | – Nurnberg – Kaiserslautern

20.11 | 16:30 | -Hannover 96 – Hamburger SV
20.11 | 16:30 | – Freiburg – Borussia Dortmund
20.11 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Mainz 05
20.11 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Hoffenheim
20.11 | 16:30 | – VfB Stuttgart – FC Koln
20.11 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Bayern Munchen
20.11 | 16:30 | – Schalke 04 – Werder Bremen
27.11 | 16:30 | – Kaiserslautern – Schalke 04
27.11 | 16:30 | – Hannover 96 – Freiburg
27.11 | 16:30 | – FC Koln – Wolfsburg

27.11 | 16:30 | – Hoffenheim – Bayer Leverkusen
27.11 | 16:30 | – Mainz 05 – Nurnberg
27.11 | 16:30 | – Hamburger SV – VfB Stuttgart
27.11 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach
27.11 | 16:30 | – Werder Bremen – St.Pauli
27.11 | 16:30 | – Bayern Munchen – Eintracht Frankfurt
04.12 | 16:30 | – St.Pauli – Kaiserslautern
04.12 | 16:30 | – Nurnberg – Borussia Dortmund
04.12 | 16:30 | – Freiburg – Hamburger SV
04.12 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Hannover 96

04.12 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Mainz 05
04.12 | 16:30 | – Wolfsburg – Werder Bremen
04.12 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Hoffenheim
04.12 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – FC Koln
04.12 | 16:30 | – Schalke 04 – Bayern Munchen
11.12 | 16:30 | – Kaiserslautern – Wolfsburg
11.12 | 16:30 | – Hannover 96 – VfB Stuttgart
11.12 | 16:30 | – Freiburg – Borussia Monchengladbach
11.12 | 16:30 | – FC Koln – Eintracht Frankfurt
11.12 | 16:30 | – Hoffenheim – Nurnberg

11.12 | 16:30 | – Mainz 05 – Schalke 04
11.12 | 16:30 | – Hamburger SV – Bayer Leverkusen
11.12 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Werder Bremen
11.12 | 16:30 | – Bayern Munchen – St.Pauli
18.12 | 16:30 | -St.Pauli – Mainz 05
18.12 | 16:30 | -Nurnberg – Hannover 96
18.12 | 16:30 | -Borussia Monchengladbach – Hamburger SV
18.12 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund
18.12 | 16:30 | – Wolfsburg – Hoffenheim
18.12 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Bayern Munchen

18.12 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Freiburg
18.12 | 16:30 | – Werder Bremen – Kaiserslautern
18.12 | 16:30 | – Schalke 04 – FC Koln
15.01 | 16:30 | – St.Pauli – Freiburg
15.01 | 16:30 | – Kaiserslautern – FC Koln
15.01 | 16:30 | – Nurnberg – Borussia Monchengladbach
15.01 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Hannover 96
15.01 | 16:30 | – Wolfsburg – Bayern Munchen
15.01 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Mainz 05
15.01 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund

15.01 | 16:30 | – Werder Bremen – Hoffenheim
15.01 | 16:30 | – Schalke 04 – Hamburger SV
22.01 | 16:30 | – Hannover 96 – Schalke 04
22.01 | 16:30 | – Freiburg – Nurnberg
22.01 | 16:30 | – FC Koln – Werder Bremen
22.01 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen
22.01 | 16:30 | -Hoffenheim – St.Pauli
22.01 | 16:30 | – Mainz 05 – Wolfsburg
22.01 | 16:30 | -Hamburger SV – Eintracht Frankfurt
22.01 | 16:30 | – Borussia Dortmund – VfB Stuttgart

22.01 | 16:30 | – Bayern Munchen – Kaiserslautern
29.01 | 16:30 | – St.Pauli – FC Koln
29.01 | 16:30 | – Kaiserslautern – Mainz 05
29.01 | 16:30 | – Nurnberg – Hamburger SV
29.01 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Borussia Monchengladbach
29.01 | 16:30 | – Wolfsburg – Borussia Dortmund
29.01 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Freiburg
29.01 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Hannover 96
29.01 | 16:30 | – Werder Bremen – Bayern Munchen
29.01 | 16:30 | – Schalke 04 – Hoffenheim

05.02 | 16:30 | – Nurnberg – Bayer Leverkusen
05.02 | 16:30 | – Hannover 96 – Wolfsburg
05.02 | 16:30 | – Freiburg – Eintracht Frankfurt
05.02 | 16:30 | – FC Koln – Bayern Munchen
05.02 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – VfB Stuttgart
05.02 | 16:30 | – Hoffenheim – Kaiserslautern
05.02 | 16:30 | – Mainz 05 – Werder Bremen
05.02 | 16:30 | – Hamburger SV – St.Pauli
05.02 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Schalke 04
12.02 | 16:30 | – St.Pauli – Borussia Monchengladbach

12.02 | 16:30 | – Kaiserslautern – Borussia Dortmund
12.02 | 16:30 | – FC Koln – Mainz 05
12.02 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen
12.02 | 16:30 | – Wolfsburg – Hamburger SV
12.02 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Nurnberg
12.02 | 16:30 | – Werder Bremen – Hannover 96
12.02 | 16:30 | – Schalke 04 – Freiburg
12.02 | 16:30 | – Bayern Munchen – Hoffenheim
19.02 | 16:30 | – Nurnberg – Eintracht Frankfurt
19.02 | 16:30 | – Hannover 96 – Kaiserslautern

19.02 | 16:30 | – Freiburg – Wolfsburg
19.02 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Schalke 04
19.02 | 16:30 | – Hoffenheim – FC Koln
19.02 | 16:30 | – Mainz 05 – Bayern Munchen
19.02 | 16:30 | – Hamburger SV – Werder Bremen
19.02 | 16:30 | – Borussia Dortmund – St.Pauli
19.02 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart
26.02 | 16:30 | – St.Pauli – Hannover 96
26.02 | 16:30 | – Kaiserslautern – Hamburger SV
26.02 | 16:30 | – FC Koln – Freiburg

26.02 | 16:30 | – Hoffenheim – Mainz 05
26.02 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart
26.02 | 16:30 | – Wolfsburg – Borussia Monchengladbach
26.02 | 16:30 | – Werder Bremen – Bayer Leverkusen
26.02 | 16:30 | – Schalke 04 – Nurnberg
26.02 | 16:30 | – Bayern Munchen – Borussia Dortmund
05.03 | 16:30 | – Nurnberg – St.Pauli
05.03 | 16:30 | – Hannover 96 – Bayern Munchen
05.03 | 16:30 | – Freiburg – Werder Bremen
05.03 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Hoffenheim

05.03 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Kaiserslautern
05.03 | 16:30 | – Hamburger SV – Mainz 05
05.03 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Schalke 04
05.03 | 16:30 | – Borussia Dortmund – FC Koln
05.03 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Wolfsburg
12.03 | 16:30 | – St.Pauli – VfB Stuttgart
12.03 | 16:30 | – Kaiserslautern – Freiburg
12.03 | 16:30 | – FC Koln – Hannover 96
12.03 | 16:30 | – Hoffenheim – Borussia Dortmund
12.03 | 16:30 | – Mainz 05 – Bayer Leverkusen

12.03 | 16:30 | – Wolfsburg – Nurnberg
12.03 | 16:30 | – Werder Bremen – Borussia Monchengladbach
12.03 | 16:30 | – Schalke 04 – Eintracht Frankfurt
12.03 | 16:30 | – Bayern Munchen – Hamburger SV
19.03 | 16:30 | – Nurnberg – Werder Bremen
19.03 | 16:30 | – Hannover 96 – Hoffenheim
19.03 | 16:30 | – Freiburg – Bayern Munchen
19.03 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Kaiserslautern
19.03 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – St.Pauli
19.03 | 16:30 | – Hamburger SV – FC Koln

19.03 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Wolfsburg
19.03 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Mainz 05
19.03 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Schalke 04
02.04 | 16:30 | – St.Pauli – Schalke 04
02.04 | 16:30 | – Kaiserslautern – Bayer Leverkusen
02.04 | 16:30 | – FC Koln – Nurnberg
02.04 | 16:30 | – Hoffenheim – Hamburger SV
02.04 | 16:30 | – Mainz 05- Freiburg
02.04 | 16:30 | – Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
02.04 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Hannover 96

02.04 | 16:30 | – Werder Bremen – VfB Stuttgart
02.04 | 16:30 | – Bayern Munchen – Borussia Monchengladbach
09.04 | 16:30 | – Nurnberg – Bayern Munchen
09.04 | 16:30 | – Hannover 96 – Mainz 05
09.04 | 16:30 | – Freiburg – Hoffenheim
09.04 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – FC Koln
09.04 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Werder Bremen
09.04 | 16:30 | – Hamburger SV – Borussia Dortmund
09.04 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Kaiserslautern
09.04 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – St.Pauli

09.04 | 16:30 | – Schalke 04 – Wolfsburg
16.04 | 16:30 | – Kaiserslautern – Nurnberg
16.04 | 16:30 | – FC Koln – VfB Stuttgart
16.04 | 16:30 | – Hoffenheim – Eintracht Frankfurt
16.04 | 16:30 | -Mainz 05 – Borussia Monchengladbach
16.04 | 16:30 | – Wolfsburg – St.Pauli
16.04 | 16:30 | – Hamburger SV – Hannover 96
16.04 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Freiburg
16.04 | 16:30 | – Werder Bremen – Schalke 04
16.04 | 16:30 | – Bayern Munchen – Bayer Leverkusen

23.04 | 16:30 | – St.Pauli – Werder Bremen
23.04 | 16:30 | – Nurnberg – Mainz 05
23.04 | 16:30 | – Freiburg – Hannover 96
23.04 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund
23.04 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – Bayern Munchen – 31
23.04 | 16:30 | – Wolfsburg – FC Koln
23.04 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Hamburger SV
23.04 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Hoffenheim
23.04 | 16:30 | – Schalke 04 – Kaiserslautern
30.04 | 16:30 | – Kaiserslautern – St.Pauli

30.04 | 16:30 | – Hannover 96 – Borussia Monchengladbach
30.04 | 16:30 | – FC Koln – Bayer Leverkusen
30.04 | 16:30 | – Hoffenheim – VfB Stuttgart
30.04 | 16:30 | – Mainz 05 – Eintracht Frankfurt
30.04 | 16:30 | – Hamburger SV – Freiburg
30.04 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Nurnberg
30.04 | 16:30 | – Werder Bremen – Wolfsburg
30.04 | 16:30 | – Bayern Munchen – Schalke 04
07.05 | 16:30 | – St.Pauli – Bayern Munchen
07.05 | 16:30 | – Nurnberg – Hoffenheim

07.05 | 16:30 | – Borussia Monchengladbach – Freiburg
07.05 | 16:30 | – Eintracht Frankfurt – FC Koln
07.05 | 16:30 | – Wolfsburg – Kaiserslautern
07.05 | 16:30 | – VfB Stuttgart – Hannover 96
07.05 | 16:30 | – Bayer Leverkusen – Hamburger SV
07.05 | 16:30 | – Werder Bremen – Borussia Dortmund
07.05 | 16:30 | – Schalke 04 – Mainz 05
14.05 | 16:30 | – Kaiserslautern – Werder Bremen
14.05 | 16:30 | – Freiburg – Bayer Leverkusen
14.05 | 16:30 | – FC Koln – Schalke 04

14.05 | 16:30 | – Mainz 05 – St.Pauli
14.05 | 16:30 | – Hamburger SV – Borussia Monchengladbach
14.05 | 16:30 | – Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
14.05 | 16:30 | – Hannover 96 – Nurnberg
14.05 | 16:30 | – Hoffenheim – Wolfsburg
14.05 | 16:30 | – Bayern Munchen – VfB Stuttgart

Програма Англия Висша лига 10/11

Програма 10/11

Програмата за новия сезон на Висшата Лига на Англия 2010 – 2011 е ясна отдавна.Как знаем мачовете почват другия месец на 14 Август 2010г. Както ще видите още първия кръг ще има зрелищен сблъсък между вечните съперници Ливърпул и Арсенал.А както знаем в последния сезон от Висшата лига отпаднаха Бърнли, Хъл Сити и Портсмут.На тяхно място ще може да наблюдаваме Блякбъл, Нюкасъл и Уест Бромич Албиън.

1 Кръг
14.08 | 17:00 – Уулвърхемптън – Стоук Сити
14.08 | 17:00 – Тотнъм – Манчестър Сити
14.08 | 17:00 – Съндърланд – Бирмингам
14.08 | 17:00 – Манчестър Юнайтед – Нюкасъл
14.08 | 17:00 – Ливърпул – Арсенал
14.08 | 17:00 – Челси – Уест Бромич
14.08 | 17:00 – Болтън – Фулъм
14.08 | 17:00 – Блекпул – Уигън
14.08 | 17:00 – Блекбърн – Евертън
14.08 | 17:00 – Астън Вила – Уест Хям

2 Кръг
21.08 |  17:00 – Уигън – Челси
21.08 |  17:00 – Стоук Сити – Тотнъм
21.08 |  17:00 – Уест Бромич – Съндърланд
21.08 |  17:00 – Бирмингам – Блекбърн
21.08 |  17:00 – Фулъм – Манчестър Юнайтед
21.08 |  17:00 – Манчестър Сити – Ливърпул
21.08 |  17:00 – Нюкасъл – Астън Вила
21.08 |  17:00 – Евертън – Уулвърхемптън
21.08 |  17:00 – Уест Хям – Болтън
21.08 |  17:00 – Арсенал – Блекпул

3 Кръг
28.08 | 17:00 – Челси – Стоук Сити
28.08 | 17:00 – Блекпул – Фулъм
28.08 | 17:00 – Болтън – Бирмингам
28.08 | 17:00 – Блекбърн – Арсенал
28.08 | 17:00 – Уулвърхемптън – Нюкасъл
28.08 | 17:00 – Астън Вила – Евертън
28.08 | 17:00 – Тотнъм – Уигън
28.08 | 17:00 – Съндърланд – Манчестър Сити
28.08 | 17:00 – Ливърпул – Уест Бромич
28.08 | 17:00 – Манчестър Юнайтед – Уест Хям

4 Кръг
11.09 | 17:00 – Уигън – Съндърланд
11.09 | 17:00 – Стоук Сити – Астън Вила
11.09 | 17:00 – Уест Бромич – Тотнъм
11.09 | 17:00 – Бирмингам – Ливърпул
11.09 | 17:00 – Фулъм – Уулвърхемптън
11.09 | 17:00 – Манчестър Сити – Блекбърн
11.09 | 17:00 – Нюкасъл – Блекпул
11.09 | 17:00 – Евертън – Манчестър Юнайед
11.09 | 17:00 – Уест Хям – Челси
11.09 | 17:00 – Арсенал – Болтън

5 Кръг
18.09 | 17:00 – Челси – Блекпул
18.09 | 17:00 – Уигън – Манчестър Сити
18.09 | 17:00 – Стоук Сити – Уест Хям
18.09 | 17:00 – Уест Бромич – Бирмингам
18.09 | 17:00 – Блекпул – Фулъм
18.09 | 17:00 – Евертън – Нюкасъл
18.09 | 17:00 – Астън Вила – Болтън
18.09 | 17:00 – Тотнъм – Уулвърхемптън
18.09 | 17:00 – Съндърланд – Арсенал
18.09 | 17:00 – Манчестър Юнайтед – Ливърпул

6 Кръг
25.09 | 17:00 – Blackpool – Blackburn
25.09 | 17:00 – Bolton – Manchester United
25.09 | 17:00 – Birmingham – Wigan
25.09 | 17:00 – Fulham – Everton
25.09 | 17:00 – Wolverhampton – Aston Villa
25.09 | 17:00 – Manchester City – Chelsea
25.09 | 17:00 – Newcastle – Stoke
25.09 | 17:00 – West Ham – Tottenham
25.09 | 17:00 – Liverpool – Sunderland
25.09 | 17:00 – Arsenal – West Bromwich

7 Кръг
02.10 | 17:00 – Chelsea – Arsenal
02.10 | 17:00 – Wigan – Wolverhampton
02.10 | 17:00 – Stoke – Blackburn
02.10 | 17:00 – West Bromwich – Bolton
02.10 | 17:00 – Birmingham – Everton
02.10 | 17:00 -Manchester City – Newcastle
02.10 | 17:00 – West Ham – Fulham
02.10 | 17:00 – Tottenham – Aston Villa
02.10 | 17:00 – Sunderland – Manchester United
02.10 | 17:00 – Liverpool – Blackpool

8 Кръг
16.10 | 17:00 – Blackpool – Manchester City
16.10 | 17:00 – Bolton – Stoke
16.10 | 17:00 – Fulham – Tottenham
16.10 | 17:00 – Blackburn – Sunderland
16.10 | 17:00 – Wolverhampton – West Ham
16.10 | 17:00 – Newcastle – Wigan
16.10 | 17:00 – Everton – Liverpool
16.10 | 17:00 – Aston Villa – Chelsea
16.10 | 17:00 – Arsenal – Birmingham
16.10 | 17:00 – Manchester United – West Bromwich

9 Кръг
23.10 |  17:00 – Chelsea – Wolverhampton
23.10 |  17:00 – Wigan – Bolton
23.10 |  17:00 – Stoke – Manchester United
23.10 |  17:00 – West Bromwich – Fulham
23.10 |  17:00 – Birmingham – Blackpool
23.10 |  17:00 – Manchester City – Arsenal
23.10 |  17:00 – West Ham – Newcastle
23.10 |  17:00 -Tottenham – Everton
23.10 |  17:00 -Sunderland – Aston Villa
23.10 |  17:00 – Liverpool – Blackburn

10 Кръг
30.10 | 17:00 – Blackpool – West Bromwich
30.10 | 17:00 – Bolton  Liverpool
30.10 | 17:00 – Fulham – Wigan
30.10 | 17:00 – Blackburn – Chelsea
30.10 | 17:00 – Wolverhampton – Manchester City
30.10 | 17:00 – Newcastle – Sunderland
30.10 | 17:00 -Everton – Stoke
30.10 | 17:00 -Aston Villa – Birmingham
30.10 | 17:00 – Arsenal – West Ham
30.10 | 17:00 – Manchester United – Tottenham

11 Кръг

06.11 | 17:00-Blackpool – Everton
06.11 | 17:00- West Bromwich – Manchester City
06.11 | 17:00- Bolton – Tottenham
06.11 | 17:00- Birmingham – West Ham
06.11 | 17:00- Fulham – Aston Villa
06.11 | 17:00- Blackburn – Wigan
06.11 | 17:00- Sunderland – Stoke
06.11 | 17:00- Liverpool – Chelsea
06.11 | 17:00- Arsenal – Newcastle
06.11 | 17:00- Manchester United – Wolverhampton

12 Кръг
09.11 | 17:00 – Wigan-Liverpool
09.11 | 17:00-Stoke – Birmingham
09.11 | 17:00- Wolverhampton – Arsenal
09.11 | 17:00- West Ham – West Bromwich
09.11 | 17:00-Tottenham – Sunderland
10.11 | 17:00 – Chelsea – Fulham
10.11 | 17:00 – Manchester City – Manchester United
10.11 | 17:00  – Newcastle – Blackburn
10.11 | 17:00 – Everton – Bolton
10.11 | 17:00 – Aston Villa – Blackpool

13 Кръг
13.11 | 17:00 – Chelsea – Sunderland
13.11 | 17:00 – Wigan – West Bromwich
13.11 | 17:00 – Stoke – Liverpool
13.11 | 17:00 – Wolverhampton – Bolton
13.11 | 17:00 – Manchester City – Birmingham
13.11 | 17:00 – Newcastle – Fulham
13.11 | 17:00 – Everton – Arsenal
13.11 | 17:00 – Aston Villa – Manchester United
13.11 | 17:00 – West Ham – Blackpool
13.11 | 17:00 – Tottenham – Blackburn

14 Кръг
20.11 | 17:00 – Blackpool – Wolverhampton
20.11 | 17:00 – West Bromwich – Stoke
20.11 | 17:00 – Bolton – Newcastle
20.11 | 17:00 – Birmingham – Chelsea
20.11 | 17:00 – Fulham – Manchester City
20.11 | 17:00 – Blackburn – Aston Villa
20.11 | 17:00 – Sunderland – Everton
20.11 | 17:00 – Liverpool – West Ham
20.11 | 17:00 – Arsenal – Tottenham
20.11 | 17:00 – Manchester United – Wigan

15 Кръг
27.11 | 17:00 – Stoke – Manchester City
27.11 | 17:00 – Bolton – Blackpool
27.11 | 17:00 – Fulham – Birmingham
27.11 | 17:00 – Wolverhampton – Sunderland
27.11 | 17:00 – Newcastle – Chelsea
27.11 | 17:00 – Everton – West Bromwich
27.11 | 17:00 – Aston Villa – Arsenal
27.11 | 17:00 – West Ham – Wigan
27.11 | 17:00 -Tottenham – Liverpool
27.11 | 17:00 – Manchester United – Blackburn

16 Кръг
04.12 | 17:00 – Chelsea – Everton
04.12 | 17:00 – Wigan – Stoke
04.12 | 17:00 – Blackpool – Manchester United
04.12 | 17:00 -West Bromwich – Newcastle
04.12 | 17:00 -Birmingham – Tottenham
04.12 | 17:00 – Blackburn – Wolverhampton
04.12 | 17:00 – Manchester City – Bolton
04.12 | 17:00 -Sunderland – West Ham
04.12 | 17:00 -Liverpool – Aston Villa
04.12 | 17:00 – Arsenal – Fulham

17 Kръг
11.12 | 17:00 – Stoke – Blackpool
11.12 | 17:00 – Bolton – Blackburn
11.12 | 17:00 – Fulham – Sunderland
11.12 | 17:00 – Wolverhampton – Birmingham
11.12 | 17:00 – Newcastle – Liverpool
11.12 | 17:00 – Everton – Wigan
11.12 | 17:00 -Aston Villa – West Bromwich
11.12 | 17:00 – West Ham – Manchester City
11.12 | 17:00 -Tottenham – Chelsea
11.12 | 17:00 – Manchester United – Arsenal

18 Кръг
18.12 | 17:00 – Chelsea – Manchester United
18.12 | 17:00 – Wigan – Aston Villa
18.12 | 17:00 – Blackpool – Tottenham
18.12 | 17:00 – West Bromwich – Wolverhampton
18.12 | 17:00 – Birmingham – Newcastle
18.12 | 17:00 -Blackburn – West Ham
18.12 | 17:00 – Manchester City – Everton
18.12 | 17:00 – Sunderland – Bolton
18.12 | 17:00 – Liverpool – Fulham
18.12 | 17:00 -Arsenal – Stoke

19 Кръг
26.12 | 17:00 – Blackpool – Liverpool
26.12 | 17:00 -Bolton – West Bromwich
26.12 | 17:00 – Fulham – West Ham
26.12 | 17:00 – Blackburn – Stoke
26.12 | 17:00 -Wolverhampton – Wigan
26.12 | 17:00 – Newcastle – Manchester City
26.12 | 17:00 -Everton – Birmingham
26.12 | 17:00 -Aston Villa – Tottenham
26.12 | 17:00 -Arsenal – Chelsea
26.12 | 17:00 -Manchester United – Sunderland

20 Кръг
28.12 | 17:00 – Chelsea – Bolton
28.12 | 17:00 – Wigan – Arsenal
28.12 | 17:00 – Stoke – Fulham
28.12 | 17:00 – West Bromwich – Blackburn
28.12 | 17:00 -Birmingham – Manchester United
28.12 | 17:00 -Manchester City – Aston Villa
28.12 | 17:00 – West Ham – Everton
28.12 | 17:00 -Tottenham – Newcastle
28.12 | 17:00 -Sunderland – Blackpool
28.12 | 17:00 – Liverpool – Wolverhampton

21 Кръг
01.01 | 17:00 – Chelsea – Aston Villa
01.01 | 17:00 – Wigan – Newcastle
01.01 | 17:00 – Stoke – Everton
01.01 | 17:00 – West Bromwich – Manchester United
01.01 | 17:00 – Birmingham – Arsenal
01.01 | 17:00 – Manchester City – Blackpool
01.01 | 17:00 – West Ham – Wolverhampton
01.01 | 17:00 -Tottenham – Fulham
01.01 | 17:00 -Sunderland – Blackburn
01.01 | 17:00 – Liverpool – Bolton

22 Кръг
04.01 | 21:45 – Blackpool – Birmingham
04.01 | 21:45 – Bolton – Wigan
04.01 | 21:45 – Wolverhampton – Chelsea
04.01 | 21:45 – Arsenal – Manchester City
04.01 | 21:45 – Manchester United – Stoke
04.01 | 21:45 – Fulham – West Bromwich
04.01 | 21:45 – Blackburn – Liverpool
04.01 | 21:45 -Newcastle – West Ham
04.01 | 21:45 – Everton – Tottenham
04.01 | 21:45 – Aston Villa – Sunderland

23 Кръг
15.01 | 17:00 – Chelsea – Blackburn
15.01 | 17:00 – Wigan – Fulham
15.01 | 17:00 – Stoke – Bolton
15.01 | 17:00 – West Bromwich – Blackpool
15.01 | 17:00 – Birmingham – Aston Villa
15.01 | 17:00 – Manchester City – Wolverhampton
15.01 | 17:00 – West Ham – Arsenal
15.01 | 17:00 – Tottenham – Manchester United
15.01 | 17:00 – Sunderland – Newcastle
15.01 | 17:00 -Liverpool – Everton

24 Кръг
22.01 | 17:00 – Blackpool – Sunderland
22.01 | 17:00 -Bolton – Chelsea
22.01 | 17:00 – Fulham – Stoke
22.01 | 17:00 – Blackburn – West Bromwich
22.01 | 17:00 – Wolverhampton – Liverpool
22.01 | 17:00 -Newcastle – Tottenham
22.01 | 17:00 -Everton – West Ham
22.01 | 17:00 -Aston Villa – Manchester City
22.01 | 17:00 -Arsenal – Wigan
22.01 | 17:00 -Manchester United – Birmingham

25 Kръг
01.02 | 21:45 – Blackpool -West Ham
01.02 | 21:45 – West Bromwich – Wigan
01.02 | 21:45 -Bolton – Wolverhampton
01.02 | 21:45 -Birmingham – Manchester City
01.02 | 21:45 – Sunderland – Chelsea
01.02 | 21:45 – Arsenal – Everton
01.02 | 21:45 – Manchester United – Aston Villa
01.02 | 21:45 -Fulham – Newcastle
01.02 | 21:45 – Blackburn – Tottenham
01.02 | 21:45 – Liverpool – Stoke

26 Кръг
05.02 | 17:00 -Chelsea – Liverpool
05.02 | 17:00 -Wigan – Blackburn
05.02 | 17:00 – Stoke – Sunderland
05.02 | 17:00 -Wolverhampton – Manchester United
05.02 | 17:00 -Manchester City – West Bromwich
05.02 | 17:00 -Newcastle – Arsenal
05.02 | 17:00 -Everton – Blackpool
05.02 | 17:00 -Aston Villa – Fulham
05.02 | 17:00 – West Ham – Birmingham
05.02 | 17:00 – Tottenham- Bolton

27 Кръг
12.02 | 17:00 – Blackpool – Aston Villa
12.02 | 17:00 – West Bromwich – West Ham
12.02 | 17:00 – Bolton – Everton
12.02 | 17:00 -Birmingham – Stoke
12.02 | 17:00 -Fulham – Chelsea
12.02 | 17:00 – Blackburn – Newcastle
12.02 | 17:00 – Sunderland – Tottenham
12.02 | 17:00 -Liverpool – Wigan
12.02 | 17:00 – Arsenal – Wolverhampton
12.02 | 17:00 -Manchester United – Manchester City

28 Кръг
26.02 | 17:00 – Chelsea – Birmingham
26.02 | 17:00 – Wigan – Manchester United
26.02 | 17:00 – Stoke – West Bromwich
26.02 | 17:00 – Wolverhampton – Blackpool
26.02 | 17:00 – Manchester City – Fulham
26.02 | 17:00 – Newcastle – Bolton
26.02 | 17:00 – Everton – Sunderland
26.02 | 17:00 – Aston Villa – Blackburn
26.02 | 17:00 – West Ham – Liverpool
26.02 | 17:00 -Tottenham-Arsenal

29 Кръг
05.03 | 17:00 – Blackpool – Chelsea
05.03 | 17:00 – Bolton – Aston Villa
05.03 | 17:00 – Birmingham – West Bromwich
05.03 | 17:00 – Fulham – Blackburn
05.03 | 17:00 – Wolverhampton – Tottenham
05.03 | 17:00 – Manchester City – Wigan
05.03 | 17:00 – Newcastle – Everton
05.03 | 17:00 -West Ham – Stoke
05.03 | 17:00 – Liverpool – Manchester United
05.03 | 17:00 -Arsenal – Sunderland

30 Кръг
19.03 | 17:00 – Chelsea – Manchester City
19.03 | 17:00 – Wigan – Birmingham
19.03 | 17:00 – Stoke – Newcastle
19.03 | 17:00 – West Bromwich  – Arsenal
19.03 | 17:00 – Blackburn – Blackpool
19.03 | 17:00 – Everton – Fulham
19.03 | 17:00 – Aston Villa – Wolverhampton
19.03 | 17:00 -Tottenham – West Ham
19.03 | 17:00 – Sunderland – Liverpool
19.03 | 17:00 -Manchester United – Bolton

31 Кръг
02.04 | 17:00 – Wigan – Tottenham
02.04 | 17:00 – Stoke – Chelsea
02.04 | 17:00 – West Bromwich – Liverpool
02.04 | 17:00 – Birmingham – Bolton
02.04 | 17:00 – Fulham -Blackpool
02.04 | 17:00 – Manchester City – Sunderland
02.04 | 17:00 – Newcastle – Wolverhampton
02.04 | 17:00 -Everton – Aston Villa
02.04 | 17:00 – West Ham – Manchester United
02.04 | 17:00 -Arsenal – Blackburn

32 Кръг
09.04 | 17:00 – Chelsea – Wigan
09.04 | 17:00 – Blackpool – Arsenal
09.04 | 17:00 – Bolton – West Ham
09.04 | 17:00 – Blackburn – Birmingham
09.04 | 17:00 – Wolverhampton – Everton
09.04 | 17:00 – Aston Villa – Newcastle
09.04 | 17:00 – Tottenham – Stoke
09.04 | 17:00 -Sunderland – West Bromwich
09.04 | 17:00 -Liverpool – Manchester City
09.04 | 17:00 – – Manchester United – Fulham

33 Кръг
16.04 | 17:00 – Wigan – Blackpool
16.04 | 17:00 – Stoke – Wolverhampton
16.04 | 17:00 – West Bromwich – Chelsea
16.04 | 17:00 – Birmingham – Sunderland
16.04 | 17:00 – Fulham – Bolton
16.04 | 17:00 – Manchester City – Tottenham
16.04 | 17:00 -Newcastle – Manchester United
16.04 | 17:00 – Everton – Blackburn
16.04 | 17:00 – West Ham – Aston Villa
16.04 | 17:00 -Arsenal – Liverpool

34 Кръг
23.04 | 17:00 – Chelsea – West Ham
23.04 | 17:00 – Blackpool – Newcastle
23.04 | 17:00 – Bolton – Arsenal
23.04 | 17:00 – Blackburn – Manchester City
23.04 | 17:00 – Wolverhampton – Fulham
23.04 | 17:00 -Aston Villa – Stoke
23.04 | 17:00 -Tottenham – West Bromwich
23.04 | 17:00 – Sunderland – Wigan
23.04 | 17:00 -Liverpool – Birmingham
23.04 | 17:00 – Manchester United – Everton

35 Кръг
30.04 | 17:00 – Chelsea – Tottenham
30.04 | 17:00 – Wigan – Everton
30.04 | 17:00 – Blackpool – Stoke
30.04 | 17:00 – West Bromwich – Aston Villa
30.04 | 17:00 – Birmingham – Wolverhampton
30.04 | 17:00 – Blackburn – Bolton
30.04 | 17:00 – Manchester City – West Ham
30.04 | 17:00 -Sunderland – Fulham
30.04 | 17:00 – Liverpool – Newcastle
30.04 | 17:00 – Arsenal – Manchester United

36 Кръг
07.05 | 17:00 – Stoke – Arsenal
07.05 | 17:00 – Bolton – Sunderland
07.05 | 17:00 – Fulham – Liverpool
07.05 | 17:00 – Wolverhampton – West Bromwich
07.05 | 17:00 – Newcastle – Birmingham
07.05 | 17:00 – Everton – Manchester City
07.05 | 17:00 – Aston Villa – Wigan
07.05 | 17:00 -West Ham – Blackburn
07.05 | 17:00 -Tottenham – Blackpool
07.05 | 17:00 -Manchester United – Chelsea

37 Кръг
14.05 | 17:00 – Chelsea – Newcastle
14.05 | 17:00 – Wigan – West Ham
14.05 | 17:00 -Blackpool – Bolton
14.05 | 17:00 – West Bromwich – Everton
14.05 | 17:00 – Birmingham – Fulham
14.05 | 17:00 – Blackburn – Manchester United
14.05 | 17:00 -Manchester City – Stoke
14.05 | 17:00 – Sunderland – Wolverhampton
14.05 | 17:00 -Liverpool – Tottenham
14.05 | 17:00 -Arsenal – Aston Villa

38 Кръг
22.05 | 18:00- Stoke – Wigan
22.05 | 18:00-Bolton – Manchester City
22.05 | 18:00- Fulham – Arsenal
22.05 | 18:00- Wolverhampton – Blackburn
22.05 | 18:00- Newcastle – West Bromwich
22.05 | 18:00- Everton – Chelsea
22.05 | 18:00- Aston Villa – Liverpool
22.05 | 18:00-West Ham – Sunderland
22.05 | 18:00- Tottenham – Birmingham
22.05 | 18:00-Manchester United – Blackpool