Програма Франция лига 1

Програма на Франция – Лига 1 за сезон 10/11

Кръг 1
07.08 |21:00 -Toulouse-Brest
07.08 |21:00 -Sochaux-Arles
07.08 |21:00 -Rennes-Lille
07.08 |21:00 -Paris Saint Germain-Saint Etienne
07.08 |21:00 -Nice-Valenciennes
07.08 |21:00 -Marseille-Caen
07.08 |21:00 -Lyon-Monaco
07.08 |21:00 -Lens-Nancy
07.08 |21:00 -Auxerre-Lorient
08.08 |21:00 -Montpellier-Bordeaux

Кръг 2
14.08 |21:00 – Valenciennes-Marseille
14.08 |21:00 – Saint Etienne-Sochaux
14.08 |21:00 – Nancy – Rennes
14.08 |21:00 – Monaco – Montpellier
14.08 |21:00 – Lorient – Nice
14.08 |21:00 – Lille – Paris Saint Germain
14.08 |21:00 – Caen – Lyon
14.08 |21:00 – Brest – Auxerre
14.08 |21:00 -Bordeaux – Toulouse
14.08 |21:00 -Arles – Lens

Кръг 3
21.08 |21:00 – Toulouse – Arles
21.08 |21:00 – Rennes – Saint Etienne
21.08 |21:00 – Nice – Nancy
21.08 |21:00 – Montpellier – Caen
21.08 |21:00 – Marseille – Lorient
21.08 |21:00 – Lyon – Brest
21.08 |21:00 – Lens – Monaco
21.08 |21:00 -Auxerre – Valenciennes
21.08 |21:00 – Sochaux – Lille
21.08 |21:00 – Paris Saint Germain – Bordeaux

Кръг 4
28.08. |21:00 – Valenciennes – Montpellier
28.08. |21:00 – Saint Etienne – Lens
28.08. |21:00 – Nancy – Toulouse
28.08. |21:00 – Monaco – Auxerre
28.08. |21:00 -Lorient – Lyon
28.08. |21:00 – Caen – Brest
28.08. |21:00 – Arles – Rennes
29.08. |21:00 – Sochaux – Paris Saint Germain
29.08. |21:00 – Lille – Nice
29.08. |21:00 – Bordeaux – Marseille

Кръг 5
11.09 |21:00 – Toulouse – Saint Etienne
11.09 |21:00 – Rennes – Sochaux
11.09 |21:00 – Paris Saint Germain – Arles
11.09 |21:00 – Nice – Bordeaux
11.09 |21:00 -Montpellier – Nancy
11.09 |21:00 – Marseille – Monaco
11.09 |21:00 – Lyon – Valenciennes
11.09 |21:00 – Lens – Lille
11.09 |21:00 – Brest – Lorient
11.09 |21:00 – Auxerre – Caen

Кръг 6
18.09 |21:00 – Valenciennes – Lens
18.09 |21:00 – Sochaux – Nice
18.09 |21:00 – Saint Etienne – Montpellier
18.09 |21:00 – Paris Saint Germain – Rennes
18.09 |21:00 – Nancy – Brest
18.09 |21:00 – Monaco – Toulouse
18.09 |21:00 – Lorient – Caen
18.09 |21:00 – Lille – Auxerre
18.09 |21:00 – Arles – Marseille
19.09 |21:00 – Bordeaux – Lyon

Кръг 7
25.09 |21:00 – Toulouse – Lille
25.09 |21:00 – Nice – Rennes
25.09 |21:00 – Montpellier – Arles
25.09 |21:00 – Marseille – Sochaux
25.09 |21:00 – Lyon – Saint Etienne
25.09 |21:00 – Lorient – Monaco
25.09 |21:00 – Lens – Paris Saint Germain
25.09 |21:00 – Caen – Bordeaux
25.09 |21:00 – Brest – Valenciennes
25.09 |21:00 – Auxerre – Nancy

Кръг 8

02.10 |21:00 – Valenciennes – Caen
02.10 |21:00 – Sochaux – Lens
02.10 |21:00 – Saint Etienne – Marseille
02.10 |21:00 – Rennes – Toulouse
02.10 |21:00 – Paris Saint Germain – Nice
02.10 |21:00 – Nancy – Lyon
02.10 |21:00 – Monaco – Brest
02.10 |21:00 – Lille – Montpellier
02.10 |21:00 – Bordeaux – Lorient
02.10 |21:00 – Arles – Auxerre

Кръг 9

16.10 |21:00 – Toulouse – Paris Saint Germain
16.10 |21:00 – Nice – Saint Etienne
16.10 |21:00 – Montpellier – Sochaux
16.10 |21:00 – Marseille – Nancy
16.10 |21:00 – Lyon – Lille
16.10 |21:00 – Lorient – Valenciennes
16.10 |21:00 – Lens – Rennes
16.10 |21:00 – Caen – Monaco
16.10 |21:00 – Brest – Arles
16.10 |21:00 – Auxerre – Bordeaux

Кръг 10

23.10 |21:00 – Sochaux – Toulouse
23.10 |21:00 – Saint Etienne – Caen
23.10 |21:00 – Rennes – Montpellier
23.10 |21:00 – Paris Saint Germain – Auxerre
23.10 |21:00 – Nancy – Lorient
23.10 |21:00 – Monaco – Valenciennes
23.10 |21:00 – Lille – Marseille
23.10 |21:00 – Lens – Nice
23.10 |21:00 – Bordeaux – Brest
23.10 |21:00 – Arles – Lyon

Кръг 11

30.10 |21:00 – Valenciennes – Lille
30.10 |21:00 – Toulouse – Lens
30.10 |21:00 – Montpellier – Paris Saint Germain
30.10 |21:00 – Monaco – Bordeaux
30.10 |21:00 – Marseille – Rennes
30.10 |21:00 – Lyon – Sochaux
30.10 |21:00 – Lorient – Arles
30.10 |21:00 – Caen – Nancy
30.10 |21:00 – Brest – Saint Etienne
30.10 |21:00 – Auxerre – Nice

Кръг 12

06.11 |21:00  – Sochaux – Auxerre
06.11 |21:00  – Saint Etienne – Lorient
06.11 |21:00  – Rennes – Lyon
06.11 |21:00  – Nice – Toulouse
06.11 |21:00  – Nancy – Monaco
06.11 |21:00  – Lille – Brest
06.11 |21:00  – Lens – Montpellier
06.11 |21:00  – Bordeaux – Valenciennes
06.11 |21:00  – Arles – Caen
06.11 |21:00  – Paris Saint Germain – Marseille

Кръг 13

13.11 |21:00 – Valenciennes – Saint Etienne
13.11 |21:00 – Montpellier – Toulouse
13.11 |21:00 – Monaco – Arles
13.11 |21:00 – Marseille – Lens
13.11 |21:00 – Lyon – Nice
13.11 |21:00 – Lorient – Paris Saint Germain
13.11 |21:00 – Caen – Lille
13.11 |21:00 – Brest – Sochaux
13.11 |21:00 – Bordeaux – Nancy
13.11 |21:00 – Auxerre – Rennes

Кръг 14

20.11 |21:00 – Toulouse – Marseille
20.11 |21:00 – Sochaux – Lorient
20.11 |21:00 – Saint Etienne – Auxerre
20.11 |21:00 – Rennes – Brest
20.11 |21:00 – Paris Saint Germain – Caen
20.11 |21:00 – Nice – Montpellier
20.11 |21:00 – Nancy – Valenciennes
20.11 |21:00 – Lille – Monaco
20.11 |21:00 – Lens – Lyon
20.11 |21:00 – Arles – Bordeaux

Кръг 15

27.11 |21:00 – Valenciennes – Arles
27.11 |21:00 – Nancy – Saint Etienne
27.11 |21:00 – Monaco – Nice
27.11 |21:00 – Marseille – Montpellier
27.11 |21:00 – Lorient – Rennes
27.11 |21:00 – Caen – Sochaux
27.11 |21:00 – Brest – Lens
27.11 |21:00 – Bordeaux – Lille
27.11 |21:00 – Auxerre – Toulouse
27.11 |21:00 – Lyon – Paris Saint Germain

Кръг 16

04.12 |21:00 – Toulouse – Caen
04.12 |21:00 – Sochaux – Valenciennes
04.12 |21:00 – Saint Etienne – Bordeaux
04.12 |21:00 – Rennes – Monaco
04.12 |21:00 – Paris Saint Germain – Brest
04.12 |21:00 – Nice – Marseille
04.12 |21:00 – Montpellier – Lyon
04.12 |21:00 – Lille – Lorient
04.12 |21:00 – Lens – Auxerre
04.12 |21:00 – Arles – Nancy

Кръг 17

11.12 |21:00 – Valenciennes – Paris Saint Germain
11.12 |21:00 – Nancy – Sochaux
11.12 |21:00 – Monaco – Saint Etienne
11.12 |21:00 – Lyon – Toulouse
11.12 |21:00 – Lorient – Lens
11.12 |21:00 – Caen – Nice
11.12 |21:00 – Brest – Montpellier
11.12 |21:00 – Bordeaux – Rennes
11.12 |21:00 – Auxerre – Marseille
11.12 |21:00 – Arles – Lille

Кръг 18
18.12 |21:00 – Toulouse – Lorient
18.12 |21:00 – Sochaux – Bordeaux
18.12 |21:00 – Saint Etienne – Arles
18.12 |21:00 – Rennes – Valenciennes
18.12 |21:00 – Paris Saint Germain – Monaco
18.12 |21:00 – Nice – Brest
18.12 |21:00 – Montpellier – Auxerre
18.12 |21:00 – Lille – Nancy
18.12 |21:00 – Lens – Caen
18.12 |21:00 – Marseille – Lyon

Кръг 19
22.12 |21:00 – Valenciennes – Toulouse
22.12 |21:00 – Nancy – Paris Saint Germain
22.12 |21:00 – Monaco – Sochaux
22.12 |21:00 – Lyon – Auxerre
22.12 |21:00 – Lorient – Montpellier
22.12 |21:00 – Lille – Saint Etienne
22.12 |21:00 – Caen – Rennes
22.12 |21:00 – Brest – Marseille
22.12 |21:00 – Bordeaux – Lens
22.12 |21:00 – Arles – Nice

Кръг 20
15.01 |21:00 – Toulouse – Nancy
15.01 |21:00 – Rennes – Arles
15.01 |21:00 – Paris Saint Germain – Sochaux
15.01 |21:00 – Nice – Lille
15.01 |21:00 – Montpellier – Valenciennes
15.01 |21:00 – Marseille – Bordeaux
15.01 |21:00 – Lyon – Lorient
15.01 |21:00 – Lens – Saint Etienne
15.01 |21:00 – Brest – Caen
15.01 |21:00 – Auxerre – Monaco

Кръг 21
29.01 |21:00 – Valenciennes – Lyon
29.01 |21:00 – Sochaux – Rennes
29.01 |21:00 – Saint Etienne – Toulouse
29.01 |21:00 – Nancy – Montpellier
29.01 |21:00 – Monaco – Marseille
29.01 |21:00 – Lorient – Brest
29.01 |21:00 – Lille – Lens
29.01 |21:00 – Caen – Auxerre
29.01 |21:00 – Bordeaux – Nice
29.01 |21:00 – Arles – Paris Saint Germain

Кръг 22
05.02 |21:00 – Toulouse – Monaco
05.02 |21:00 -Rennes-Paris Saint Germain
05.02 |21:00 – Nice – Sochaux
05.02 |21:00 – Montpellier – Saint Etienne
05.02 |21:00 – Marseille – Arles
05.02 |21:00 – Lyon – Bordeaux
05.02 |21:00 – Lens – Valenciennes
05.02 |21:00 – Caen – Lorient
05.02 |21:00 – Brest – Nancy
05.02 |21:00 – Auxerre – Lille

Кръг 23
12.02 |21:00 – Valenciennes – Brest
12.02 |21:00 – Sochaux – Marseille
12.02 |21:00 – Saint Etienne – Lyon
12.02 |21:00 – Rennes – Nice
12.02 |21:00 – Paris Saint Germain – Lens
12.02 |21:00 – Nancy – Auxerre
12.02 |21:00 – Monaco – Lorient
12.02 |21:00 – Lille – Toulouse
12.02 |21:00 – Bordeaux – Caen
12.02 |21:00 – Arles – Montpellier

Кръг 24
19.02 |21:00 – Toulouse – Rennes
19.02 |21:00 – Nice – Paris Saint Germain
19.02 |21:00 – Montpellier – Lille
19.02 |21:00 – Marseille – Saint Etienne
19.02 |21:00 – Lyon – Nancy
19.02 |21:00 – Lorient – Bordeaux
19.02 |21:00 – Lens – Sochaux
19.02 |21:00 – Caen – Valenciennes
19.02 |21:00 -Brest – Monaco
19.02 |21:00 – Auxerre – Arles

Кръг 25
26.02 |21:00 – Valenciennes – Lorient
26.02 |21:00 – Sochaux – Montpellier
26.02 |21:00 – Saint Etienne – Nice
26.02 |21:00 – Rennes – Lens
26.02 |21:00 – Paris Saint Germain – Toulouse
26.02 |21:00 – Nancy – Marseille
26.02 |21:00 – Monaco – Caen
26.02 |21:00 – Lille – Lyon
26.02 |21:00 – Bordeaux – Auxerre
26.02 |21:00 – Arles – Brest

Кръг 26
05.03 |21:00 – Valenciennes – Monaco
05.03 |21:00 – Toulouse – Sochaux
05.03 |21:00 – Nice – Lens
05.03 |21:00 – Montpellier – Rennes
05.03 |21:00 – Marseille – Lille
05.03 |21:00 – Lyon – Arles
05.03 |21:00 – Lorient – Nancy
05.03 |21:00 – Caen – Saint Etienne
05.03 |21:00 – Brest – Bordeaux
05.03 |21:00 – Auxerre – Paris Saint Germain

Кръг 27
12.03 |21:00 – Sochaux – Lyon
12.03 |21:00 – Saint Etienne – Brest
12.03 |21:00 – Rennes – Marseille
12.03 |21:00 – Paris Saint Germain – Montpellier
12.03 |21:00 – Nice – Auxerre
12.03 |21:00 – Nancy – Caen
12.03 |21:00 – Lille – Valenciennes
12.03 |21:00 – Lens – Toulouse
12.03 |21:00 – Bordeaux – Monaco
12.03 |21:00 – Arles – Lorient

Кръг 28
19.03 |21:00 – Valenciennes – Bordeaux
19.03 |21:00 – Toulouse – Nice
19.03 |21:00 – Montpellier – Lens
19.03 |21:00 – Monaco – Nancy
19.03 |21:00 – Marseille – Paris Saint Germain
19.03 |21:00 – Lyon – Rennes
19.03 |21:00 – Lorient – Saint Etienne
19.03 |21:00 – Caen – Arles
19.03 |21:00 – Brest – Lille
19.03 |21:00 – Auxerre – Sochaux

Кръг 29
02.04 |21:00 – Toulouse – Montpellier
02.04 |21:00 – Sochaux – Brest
02.04 |21:00 – Saint Etienne – Valenciennes
02.04 |21:00 – Rennes – Auxerre
02.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Lorient
02.04 |21:00 – Nice – Lyon
02.04 |21:00 – Nancy – Bordeaux
02.04 |21:00 – Lille – Caen
02.04 |21:00 – Lens – Marseille
02.04 |21:00 – Arles – Monaco

Кръг 30
09.04 |21:00 – Valenciennes – Nancy
09.04 |21:00 – Montpellier – Nice
09.04 |21:00 – Monaco – Lille
09.04 |21:00 – Marseille – Toulouse
09.04 |21:00 – Lyon – Lens
09.04 |21:00 – Lorient – Sochaux
09.04 |21:00 – Caen – Paris Saint Germain
09.04 |21:00 – Brest – Rennes
09.04 |21:00 – Bordeaux – Arles
09.04 |21:00 – Auxerre – Saint Etienne

Кръг 31
16.04 |21:00 – Toulouse – Auxerre
16.04 |21:00 – Sochaux – Caen
16.04 |21:00 – Saint Etienne – Nancy
16.04 |21:00 – Rennes – Lorient
16.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Lyon
16.04 |21:00 – Nice – Monaco
16.04 |21:00 – Montpellier – Marseille
16.04 |21:00 – Lille – Bordeaux
16.04 |21:00 – Lens – Brest
16.04 |21:00 – Arles – Valenciennes

Кръг 32
24.02 |21:00 – Valenciennes – Sochaux
24.02 |21:00 – Nancy – Arles
24.02 |21:00 – Monaco – Rennes
24.02 |21:00 – Marseille – Nice
24.02 |21:00 – Lyon – Montpellier
24.02 |21:00 – Lorient – Lille
24.02 |21:00 – Caen – Toulouse
24.02 |21:00 – Brest – Paris Saint Germain
24.02 |21:00 – Bordeaux – Saint Etienne
24.02 |21:00 – Auxerre – Lens

Кръг 33
30.04 |21:00 – Toulouse – Lyon
30.04 |21:00 – Sochaux – Nancy
30.04 |21:00 – Saint Etienne – Monaco
30.04 |21:00 – Rennes – Bordeaux
30.04 |21:00 – Paris Saint Germain – Valenciennes
30.04 |21:00 – Nice – Caen
30.04 |21:00 – Montpellier – Brest
30.04 |21:00 – Marseille – Auxerre
30.04 |21:00 – Lille – Arles
30.04 |21:00 – Lens – Lorient

Кръг 34
07.05 |21:00 – Valenciennes – Rennes
07.05 |21:00 – Nancy – Lille
07.05 |21:00 – Monaco – Paris Saint Germain
07.05 |21:00 – Lyon – Marseille
07.05 |21:00 – Lorient – Toulouse
07.05 |21:00 – Caen – Lens
07.05 |21:00 – Brest – Nice
07.05 |21:00 – Bordeaux – Sochaux
07.05 |21:00 – Auxerre – Montpellier
07.05 |21:00 – Arles – Saint Etienne

Кръг 35
11.05 |21:00 – Toulouse – Valenciennes
11.05 |21:00 – Sochaux – Monaco
11.05 |21:00 – Saint Etienne – Lille
11.05 |21:00 – Rennes – Caen
11.05 |21:00 – Paris Saint Germain – Nancy
11.05 |21:00 – Nice – Arles
11.05 |21:00 – Montpellier – Lorient
11.05 |21:00 – Marseille – Brest
11.05 |21:00 – Lens – Bordeaux
11.05 |21:00 – Auxerre – Lyon

Кръг 36
15.05 |21:00 – Valenciennes – Auxerre
15.05 |21:00 – Saint Etienne – Rennes
15.05 |21:00 – Nancy – Nice
15.05 |21:00 – Monaco – Lens
15.05 |21:00 – Lorient – Marseille
15.05 |21:00 – Lille – Sochaux
15.05 |21:00 – Caen – Montpellier
15.05 |21:00 – Brest – Lyon
15.05 |21:00 – Bordeaux – Paris Saint Germain
15.05 |21:00 – Arles – Toulouse

Кръг 37
21.05 |21:00 – Toulouse – Bordeaux
21.05 |21:00 – Sochaux – Saint Etienne
21.05 |21:00 – Rennes – Nancy
21.05 |21:00 – Paris Saint Germain – Lille
21.05 |21:00 – Nice – Lorient
21.05 |21:00 – Montpellier – Monaco
21.05 |21:00 – Marseille – Valenciennes
21.05 |21:00 – Lyon – Caen
21.05 |21:00 – Lens – Arles
21.05 |21:00 – Auxerre – Brest

Кръг 38
29.05 |21:00 – Valenciennes – Nice
29.05 |21:00 – Saint Etienne – Paris Saint Germain
29.05 |21:00 – Nancy – Lens
29.05 |21:00 – Monaco – Lyon
29.05 |21:00 – Lorient – Auxerre
29.05 |21:00 – Lille – Rennes
29.05 |21:00 – Caen – Marseille
29.05 |21:00 – Brest – Toulouse
29.05 |21:00 – Bordeaux – Montpellier
29.05 |21:00 – Arles – Sochaux

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *